top of page

ОПТИМІЗАЦІЯ ПРЕС-ФОРМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕНТИЛЯЦІЇ В МАТРИЦІ

Вентиляційний штифт DME

Під час процесу лиття під тиском часто утворюється повітря або гази, які за жодних обставин не повинні потрапляти в порожнину. В іншому випадку утворюються порожнини, які завдають шкоди відформованій деталі. Щоб уникнути дефектів якості пластикової деталі, надлишкове повітря повинно бути випущене із закритої системи.


Достатня вентиляція завжди вважалася одним із складних завдань при литті пластмас під тиском. Традиційно ця вимога задовольнялася, наприклад, за допомогою шліфованих поверхонь на штифті виштовхувача. Це, безсумнівно, дає задовільні результати з точки зору вентиляції, але при цьому доводиться миритися з іншими ризиками, такими як утворення задирок або погіршення направляючої поведінки і, як наслідок, значно більший знос.

Усуньте дорогі проблеми, пов'язані з утриманням газу в прес-формі, що може призвести до високого рівня браку, розтріскування і ослаблення деталей, замінивши звичайний штифт виштовхувача на вентиляційний штифт DME Vent Pin. Цей простий, але високоефективний штифт дозволяє швидко виводити надлишкове повітря, уникаючи потенційного пошкодження пластикової деталі.

 

Вентиляційний штифт DME виготовлений з високоміцної сталі і відшліфований з дотриманням жорстких допусків для точної посадки. На відміну від 3D-друкованих вентиляційних штифтів, які з часом можуть забиватися, оскільки газоподібна смола застигає всередині структури, зменшуючи потік повітря, вентиляційний штифт DME виготовляється з міцної конструкції, яка була спеціально загартована, щоб забезпечити додаткову міцність для тривалого терміну експлуатації високоякісних, бездефектних деталей, виготовлених методом лиття під тиском. Важливо, що канавка на зовнішній стороні штифта може бути легко очищена за потреби. 

GUVENAL and DME вирішує цю проблему завдяки високоточній геометрії, яка забезпечує надійну вентиляцію. "Навіть у власному виробництві прес-форм ми неодноразово стикалися з труднощами вентиляції.

Вентильовані штифти

Вентиляційні штифти DME - це простий і недорогий спосіб видалення газу/повітря в процесі лиття, що підвищує якість деталей і допомагає максимізувати продуктивність виробництва.

 

Уникніть можливих проблем з якістю, визначивши вентиляційні штифти DME в процесі проектування прес-форми.

 

Заощаджуйте час і потенційні дорогі помилки, роблячи свої власні!

Особливості та переваги:

Функціональні повітряні канавки легко випускають газ, що накопичився

Легке очищення під час знаходження прес-форми в станку

Довжина може бути змінена без шкоди для продуктивності

Взаємозамінні зі стандартними штифтами виштовхувачами

 

Технічні характеристики

Матеріал: 1.2210 або 1 .2516 WS

 

Твердість: 58-62 HRC

 

DME рекомендує розміщувати штифти в місці газової пастки або горіння на пластикових частинах, щоб забезпечити ефективний вихід газу.

 

Їх також можна розмістити в кінці заповнення під деталлю, щоб забезпечити вентиляцію там, де вентиляційні отвори роздільної лінії можуть бути заблоковані або перекриті. Розміщення їх під гвинтовим виступом або нижньою частиною ребра є звичайними пластиковими деталями, які є критичними для пластику, щоб забезпечити найвищу цілісність. Його штифти пропонують суттєві покращення порівняно з традиційними методами вентиляції та діють як додаткова заміна штифта промислового стандарту . Вентиляційний штифт DME також можна легко вирізати відповідно до точних вимог замовника. Ці шпильки підходять для широкого діапазону пластмас, включаючи наповнені та ненаповнені сорти пластикових гранулів.


толкатель розвоздушення2
.pdf
Download PDF • 816KB

bottom of page