top of page

Повітряні клапани для прес форм

Повітряні клапани використовуються для ефективного видалення повітряних пузирків із деталей, які формуються під тиском на термопластавтоматах.

Вони забезпечують оптимальне наповнення формуючої полости розплавленим матеріалом та формування рівномірної структури виробу з гладкою зовнішньою поверхнею та відсутністю порожнечь всередині.

Повітряні клапани ідеально підходять для відокремлення відливаної деталі від стінки форми або для виведення газу без потреби в механічних рухах.

Крім того, їх також використовують для введення стиснутого повітря, щоб полегшити відокремлення сформованої деталі після завершення процесу лиття або штампування.

Клапани використовуються також для подачі стиснутого повітря з метою полегшення відокремлення сформованої деталі після завершення процесу лиття або штампування.

Основна мета використання повітряних клапанів полягає в усуненні вакуумного ефекту при ручному чи автоматичному зніманні готової пластикової деталі з поверхні пуансона.

У випадку, коли вироби мають тонкі стінки, вони часто можуть міцно прилипати до поверхні прес-форми через утворений вакуум, що може призводити до пошкодження виробу під час відокремлення або поломки відштовхувачів.

Повітряні клапани дозволяють вирівняти тиск повітря в прес-формі, усуваючи цей ефект.

 

Характеристики цих повітряних клапанів включають:

Конструкція клапана включає в себе втулку із циліндричною пружиною всередині, щоб герметично закрити отвір після виведення зайвого повітря.

повітряні клапани (випари) для прес-форм легко встановлюються і зекономлюють простір. Вони виготовлені з нержавіючої сталі.

Твердість: 48-54 HRC.


Повітряні клапани DME VA призначені для зниження вакууму в прес-формі та мають наступні характеристики та переваги:

 

Захист форми: Вони запобігають пошкодженню форми при виникненні проблем із вилученням виробів, особливо якщо йдеться про глибоку витяжку або виготовлення тонкостінних виробів.

 

Міцність та точність: У порівнянні з аналогічними продуктами конкурентів, ці клапани більш надійні та точніші.

 

Розроблені для боротьби з вакуумом: Прецизійні клапани спроектовані так, щоб вирішувати проблеми, пов'язані з вакуумом, які часто виникають при литті виробів з глибоким витягуванням (наприклад, цебер) або виготовленні тонкостінних виробів.

 

Регулювання повітряного потоку: Потік повітря настроюється так, щоб збігтися з циклом виштовхування. Це дозволяє відкривати клапани, щоб перервати вакуум та покращити процес вилучення виробу.

 

Точне сидіння клапана: Клапани мають точно відшліфоване сидіння, яке допомагає запобігти облою від входження вузла під час упорскування.

 

Надійність: Кожен клапан відповідає корпусу, що забезпечує надійнішу роботу.

 

Ці характеристики роблять повітряні клапани DME VA відмінним вибором для вирішення проблем із вакуумом у процесі лиття та виготовлення виробів.

Каталог

bottom of page